Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokata Izabelę Kowal-Pieczonka powstała z myślą zapewnienia profesjonalnej, kompleksowej i sprawnej obsługi prawnej, zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

Adwokat Izabela Kowal-Pieczonka jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii w Krakowie.

Obroniła pracę magisterską z zakresu prawa własności przemysłowej i znaków towarowych pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. Janusza Szwai, uzyskując tytuł zawodowy magistra prawa.

icon

Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej
w Rzeszowie.

icon

Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z ochrony prawa własności przemysłowej w specjalistycznej placówce „IP Centrum Intellectual Property” w Warszawie.

W trakcie praktyki zawodowej, odbytej w rzeszowskich kancelariach adwokackich, m.in. u adwokata Stanisława Ostafila zdobyła bogate doświadczenie, związane z reprezentacją procesową, kompleksowym prowadzeniem spraw, jak również obsługą prawną podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. W trakcie pracy zawodowej nabyła wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin prawa, a w ramach wykonywanej praktyki udzielała porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i gospodarczego. Adwokat Izabela Kowal-Pieczonka specjalizując się w prowadzeniu doradztwa z zakresu ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, w szczególności ochrony znaków towarowych, a także ochrony dóbr osobistych.

e9fe1e33-35e0-45ef-abb5-f9f8465ca0f0